V pondělí čekají Céčko horníci

Miners Kladno VS Tempo Titans

V pondělí v 17h se poprvé představí na domácím hřišti i C tým mužů, aby ve druhém kole regionálního přeboru mužů změřil síly s kladenskými horníky, aka Miners Kladno.

Miners Kladno, posíleni výhrou v 1. kole Českého poháru na Technikou Brno B a se zajímavými posilami nejenom z Kotlářky Praha budou daleko těžším oříškem pro náš C tým než jím byli v minulé sezóně, kdy se nám podařilo porazit soky z Kladna rozdílem v obou vzájemných zápasech.

Céčko po nevydařeném startu v regionálním přeboru, prohra s mladým týmem SaBaTu B, čeká v pondělí pořádná fuška. Pokud chceme pomýšlet na vítězství, bude základem příchod některého z nadhazovacích legionářů týmu a všech členů C týmu mužů.

Pondělní podívána začíná na Tempu v 17h a pokud bude dostatek hráčů, pokusíme se i připravit přenos pomocí iScore systému.

GO TITANS GO !

 

Chceš začít hrát baseball nebo softball? Průběžně nabíráme nové členy, kontaktuj nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo čti více zde.